Wiadomo¶ci
Film naszych uczniów najlepszy w Wielkopolsce! PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
29.05.2015.

W marcu 2015 roku, zrealizowali¶my  w Garczyńskim projekt edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej nt. Żołnierzy Wyklętych. Sprawozdanie z tego wydarzenia w postaci filmu przygotowali: Natalia Strażyńska, Maciej Hegenbart, Kamil Jabłoński oraz Marek Kaczmarek.

Efakty pracy tej czwórki przesłali¶my na konkurs historyczny. Miło nam poinformować, że zaj±ł on I miejsce w Wielkopolsce! GRATULACJE!!!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego filmu:

 
Zmieniony ( 29.05.2015. )
 
Wyj±tkowy i niepowtarzalny koncert na zb±szyńskim rynku! PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
29.05.2015.
22 maja uczniowie Specjalnego O¶rodka Szkolno-Wychowawczego w Zb±szyniu zaprosili naszych Wolontariuszy na ” Koncert  Bębnów”! Był on zwieńczeniem  projektu jaki realizował SOSW w Zb±szyniu i ich partnerska szkoła w Niemczech. Oj, działo się! Cały rynek miasta dudnił i bębnił! Uczniowie SOSW  nas zachwycili! Dziękuj±c za koncert wolontariusze Garczyńskiego wręczyli artystom bukieciki kwiatów, które sami przygotowali:)


Drodzy Koledzy ze SOSW w Zb±szyniu – czekamy na BIS!

zdjęcia: Paulina Bressa

Zmieniony ( 29.05.2015. )
 
Wolontariusze Garczyńskiego uczestniczyli w spływie kajakowym z rówie¶nikami ze SOSW w Zb±szyniu PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
29.05.2015.

Dnia 21 maja uczniowie naszej szkoły: Dominika i Patrycja Piskorz, Klaudia Tomaszewska, Marek Kaczmarek i Aleksander Pawelski uczestniczyli w spływie kajakowym. Został on zorganizowany dla młodzieży ze SOSW w Zb±szyniu oraz ich rówie¶ników z Niemiec. Trasa rozpoczęła się w Zb±szyniu, a zakończyła w Lutolu. W czasie spływu wolontariusze mieli okazję poznać swoich podopiecznych. Czas spędzony razem przyniósł wiele rado¶ci, u¶miechu i zaangażowania we wspólne wiosłowanie. Łamać bariery i nawi±zywać przyjaĽnie to najcudowniejsza rzecz na ¶wiecie! Płynęło się przyjemnie dzięki sprzyjaj±cej pogodzie i  miłym towarzystwie. Wszyscy szczę¶liwie dopłynęli¶my na miejsce, choć trasa nie była krótka :) Mamy nadzieję, że w przyszło¶ci będziemy mięli szansę uczestniczyć w spływie jeszcze raz :)

Patrycja i Dominika Piskorz (kl. II c)

Zmieniony ( 29.05.2015. )
 
Wolontariusze Garczyńskiego przygotowali kartki dla Kubusia i Gabrysia:) PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
29.05.2015.
Uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na apel rodziców Kubusia z Miłostowa  (7 lat) i  Gabrysia z Darłowa (8 lat). Przygotowali ponad 200 kartek z życzeniami powrotu do zdrowia dla tych dzieci! Inwencja twórcza naszych wolontariuszy zachwycała. Kartki  były tęczowe i wypełnione wzruszaj±cymi życzeniami.  Młodsze rodzeństwo naszych uczniów także wł±czyło się w ten projekt (patrz foto). Za spraw± Karoliny Matysik (kl.IIc) kartki przygotowali także uczniowie z kl. III SP w Adamowie :) Wszystko razem zapakowali¶my i wysłali¶my dzieciom. Mamy nadzieję, że przynios± im dużo rado¶ci :)
 
Chłopaki! Szybkiego powrotu do zdrowia życzy Wam całe nasze LO!!! :)
 

Zmieniony ( 29.05.2015. )
 
Nabór do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
28.05.2015.
Doł±cz do nas od przyszłego roku szkolnego! 

 

Rozpoczęli¶my nabór do klas pierwszych!

W tym roku odbywa się on drog± elektoroniczn±, za po¶rednictwem strony:

https://powiatnowotomyski.edu.com.pl

 

Krótka instrukcja: 
1. Zakładacie konto podaj±c swój numer PESEL (zapamiętajcie hasło, bo będzie Wam jeszcze potrzebne;))
2. Wybieracie Zb±szyń i nasz± szkołę
3. Wybieracie profile w kolejno¶ci jaka Was interesuje
4. Drukujecie gotowe podanie
5. Przynosicie podanie do szkoły wraz z kart± pomocnicz± i dwoma zdjęciami.

(Wydrukowane podanie przynosicie tylko do szkoły pierwszego wyboru!)

 W razie jakichkolwiek pytań służymy pomoc±! Do zobaczenia! Emotikon smile

 

 

Więcej informacji znajdziecie w pliku:

nabór elektroniczny

warto także zobaczyć prezentację:

nabór elektroniczny

 

 

Wszystkie informacje na temat klas, spo¶ród których możesz wybierać znajdziesz w zakładce Oferta edukacyjna. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

Możesz także zobaczyć prezentację naszej oferty pod adresem:

http://prezi.com/rlhljcwkgf_z/lo-oferta-edukacyjna/#

 

Dokumenty wymagane przy ubieganiu się o przyjęcie do szkoły:

 1.    podanie o przyjęcie do szkoły - wydrukowane po wypełnieniu elektornicznego podania

od 11.05

do 2.06.2015

 2.  karta pomocnicza
 3.  dwa zdjęcia (z podanym na odwrocie imieniem, nazwiskiem, dat± urodzenia)
  4.  po¶wiadczona przez dyrektora gimnazjum kopie ¶wiadectwa ukończenia gimnazjum i za¶wiadczenia informuj±cego o wynikach egzaminu gimnazjalnego; dostarczone mog± być również oryginały dokumentów, jeżeli kandydat już zdecydował, że Zespół Szkół nr 1 w Zb±szyniu jest szkoł± pierwszego wyboru od 26 do 30.06.2015

 

 

 POBIERZ:

 Bez grafiki

REGULAMIN NABORU 2015

 Bez grafiki

KARTA POMOCNICZA

 
Jak to jest chodzić do Garczyńskiego? Zobacz teledysk ;) 
 
 
 
Zmieniony ( 29.05.2015. )
 
Zajęcia w ramach bezpieczeństwa publicznego w OSP Zb±szyń. PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
18.05.2015.

      Dnia 15 maja klasa 2 c wraz z opiekunk± pani± Barbar± Rau udała się w ramach lekcji bezpieczeństwa publicznego do Ochotniczej Straży Pożarnej w Zb±szyniu. Zajęcia były prowadzone przez pana Naczelnika Zdzisława Prętkiego z pomoc± pana Witolda Silskiego oraz Łukasza Prętkiego, Dawida Piskorskiego i Jakuba Kozłowskiego. Uczniowie zostali zapoznani ze specjalistycznym sprzętem, mieli okazję przekonać się na własnej skórze jak wygl±da praca strażaka w aparatach powietrznych i kaskach strażackich. Mieli także okazję przetestować nożyce do cięcia i miażdżenia metalu, co było dużym wyzwaniem dla uczniów.  Został także przeprowadzony wykład przez pana Prętkiego jak postępować w czasie pożaru oraz jakie s± najskuteczniejsze metody radzenia sobie z ogniem. Pan Silski wyja¶nił na czym polega praca strażaka i co należy do jego obowi±zków zawodowych. Uczniom zajecia bardzo się podobały i z pewno¶ci± wzbogaciły wiedzę teoretyczn± zdobywan± na lekcjach, za co jeste¶my panom strażakom bardzo wdzięczni.

                                                                                                                                                     Tekst : Żaneta Poznańska


Zmieniony ( 20.05.2015. )
 
Koncert w Bibliotece Publicznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
15.05.2015.

Go¶cie XII Powiatowego Forum Bibliotekarzy, które odbyło się 12 maja br. w zb±szyńskiej ksi±żnicy, wysłuchali przepięknego koncertu znanych piosenek francuskich i przebojów musicalowych w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Zb±szyniu pod kierownictwem Anny Koteckiej. ¦wietny występ licealistów nagrodzono gromkimi brawami.

W programie wyst±pili : Michalina Kubiak, Aleksandra Mazur, Paulina Paczyńska, Karolina Seifert, Kornelia Sobczak, Kamil Jabłoński, Kacek Wo¶kowiak oraz Daniel Waga.

 
Koncert w Navigatorze PDF Drukuj Email
Wpisał: Nauczyciel   
15.05.2015.

Dnia 1 maja br. grupa artystyczna naszego liceum wyst±piła w hotelu Navigator ze specjalnym koncertem przygotowanym dla przedstawicieli miasta Steenvorde z Francji, którzy przebywali w Zb±szyniu z 3-dniow± wizyt±.

W programie koncertu były oczywi¶cie piosenki francuskich twórców, które nasi liceali¶ci przygotowali korzystaj±c z pomocy pani Anny Koteckie zarówno w kwestiach artystycznych, jak i językowych, gdyż wszystkie utwory wykonywane były po francusku.

Zaprezentowano piosenki takich wykonawców jak Edith Piaf, Yves Montand, Dalida, Patricia Kaas czy bardzo popularnej obecnie piosenkarki młodego pokolenia – Zaz. Finałow± piosenkę, któr± była „Ballada ludzi szczę¶liwych” Gerarda Lenorman, nasi liceali¶ci wykonali wspólnie z francuskimi go¶ćmi. Mer miasta Steenvoorde, pan Jean-Pierre Bataille,  podziękował wszystkim wykonawcom za przygotowanie koncertu i zaznaczył, że wzruszyła go troska i pieczołowito¶ć, z jak± młodzi Polacy odtworzyli te utwory w obcym dla siebie języku.

W koncercie wyst±pili: Michalina Kubiak, Aleksandra Mazur, Wiktoria Młodystach, Paulina Paczyńska, Karolina Seifert, Kornelia Sobczak, Marcin Nowiński, Michał ¦mierzchała oraz Jacek Wo¶kowiak.

Program poprowadziła Aleksandra Jańczak (po francusku!) oraz Daniel Waga.

Po koncercie nasi uczniowie byli obecni przy podpisaniu umowy intencyjnej zawartej pomiędzy gmin± Zb±szyń a miastem Steenvoorde, a atmosfera porozumienia i przyjaĽni w jakiej uroczysto¶ć się odbyła pozwala wierzyć, że współpraca obu miast będzie nader owocna.

Zmieniony ( 15.05.2015. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 38 z 603